KONST / Litografier / Etsning+litografi 8414347
nr 841 4347
Etsning+litografi
oramade, bl, a Igge Karlsson, motivets mått: 47x63, 45x34
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 20:23:06
15/8 21:58:19